Trudno - o pożyczkach

Dodane: 07-08-2014 16:46
Trudno - o pożyczkach Spora część Polaków nie może wziąć kredytu. I to nie z powodu za niskich zarobków. Wiele banków nie daje możliwości wzięcia pożyczki, jeśli jest się zatrudnionym na umowę o dzieło, lub zlecenie. Bardzo trudno jest także o pożyczkę zaczynając działalność gospodarczą - najczęściej trzeba czekać co najmniej rok,...Spora część Polaków nie może wziąć kredytu. I to nie z powodu za niskich zarobków. Wiele banków nie daje możliwości wzięcia pożyczki, jeśli jest się zatrudnionym na umowę o dzieło, lub zlecenie.

Bardzo trudno jest także o pożyczkę zaczynając działalność gospodarczą - najczęściej trzeba czekać co najmniej rok, a ilość dokumentów, których wymaga bank, może przerazić. Jeszcze trudniej jest, gdy jest się udziałowcem w spółce.

Podsumowując - przedsiębiorcy mają naprawdę pod górkę. Łatwiej o pożyczkę będzie pracownikowi, zatrudnionemu na umowę o pracę, niż właścicielowi tej firmy. To jest paradoks, ale niestety prawdziwy.

Żeby młodzi Polacy mogli rejestrować firmy i inwestować w swój biznes, go rozwijając, niezbędny jest dostęp do kapitału. Mało kto ma wystarczające środki, jest to zbyt trudna do przeskoczenia bariera. Czasami jednak kończy się to zaciągnięciem kredytu w wątpliwej instytucji, z niesamowicie wysokim oprocentowaniem. Nie powinno tak być, jednak nie zanosi się, na zmianę zasad przez banki. Wręcz przeciwnie - z każdym rokiem wymagania dla przedsiębiorców są coraz bardziej wyśrubowane. pożyczki pod zastaw samochodu szczecin

© 2019 http://barcwarszawa.com.pl/